עדכונים
  • Plant Manager for Mobile - מודול חדש של תוכנת PLMS MES על פלטפורמה של טלפון נייד / מסופון / טאבלט . מאפשר ביצוע של דיווחים, הצגת מסמכים והתראות , תצוגה גרפית של המכונות בזמן אמת.
  • תוכנת MES לקו ייצור אוטומטי ב GBIM - ניהול פקעות בקו, קבלת נתוני הייצור מהבקרים (שלבים, תפוקות, זמנים, פסולים). מסכי שליטה ובקרה בזמן אמת לכל הדרגים.
  • הרחבת תוכנת ה MES בתוסף - ביצוע ניפוק אוטומטי מבוקר של חומרי הגלם, ע"פ קריאה מהבקרים בקווי ה-אקסטרוזיה.
  • מחשוב רצפת הייצור בחברת כבירן - חברת כבירן בחרה בתוכנת PLMS MES , למחשוב תהליכי הייצור במחלקות השונות בארגון.התוכנה תעבוד באינטגרציה מלאה עם תוכנת ה ERP פריוריטי
  • פרויקט מחשוב ייצור בריקור - חברת פסגה משדרגת את תוכנת רצפת הייצור בריקור , בעזרת תוכנת ה - PLMS אשר תיושם בשלב הראשון בעיבוד השבבי .
  • פרויקט מחסן אוטומטי WMS ב BTL - חברת פסגה יישמה בהצלחה תוכנה לניהול ותפעול מחסן אוטומטי ב - BTL , התוכנה עובדת באינטגרציה עם מערכת פריוריטי.
  • כנס מחשוב רצפת ייצור הלכה למעשה - בכנס הציגה פסגה את יתרונות תוכנת ה PLMS לתעשיות האלקטרוניקה והמתכת.
  • תוכנה למחסן / ארונית ממוחשבת - חברת פסגה פתחה עבור שפיר מערכות תוכנה לארונית ממוחשבת Matrix לאחסון ושליפה של פריטים בצורה מבוקרת ומאובטחת.
  • תוכנת PLMS לניהול הייצור באופגל תמיכה ברגולציות הנדרשות בתעשייה הביטחונית והתעופה: עקיבות ברמה סריאלית של התהליך, ההרכבות, ותוצאות האיכות בפועל.

אמצעים לאיסוף וסנכרון מידע ברצפת הייצור ובמחסן

שיתוף וסנכרון מידע בשילוב של מסופון או טאבלט, מאפשר לאנשי הייצור והמחסן לבצע את הפעילויות היומיות, ללא ניירת תוך חסכון בזמן וצמצום טעויות של העובדים. שיתוף המידע שבשטח מוצג להנהלה ולגורמים השונים בזמן שהם מתבצעים, דבר המגדיל את היעילות התפעולית של הארגון כולו. להלן סקירה קצרה על אמצעים השונים לדיווח ואיסוף נתונים.

מחשב PC

יתרון: ציוד סטנדרטי הקיים בכל ארגון, נגישות מקסימלית למידע , גודל מסך מאפשר להציג מסמכים והנחיות בצורה נוחה. שילוב של סורק ברקוד ו RFID - מגדיל את אמינות הנתונים הנאספים וחוסך זמן.
חסרון: נייחות, לא ניתן לעשות שימוש בפעילויות בשטח.

מסופון / טאבלט

יתרון: חסכון בזמן, בקרה בזמן אמת על הפעילות שאינה מתבצעת סביב שולחן העבודה. מתאים מאוד לפעילות במחסן , עובדי ייצור, פעולות של הרכבות ותתי הרכבות בהן נדרשת עקיבות. מסופונים מוקשחים עמידים מפני נפילות, לחות, לכלוך. קורא ברקוד המובנה במסופון, משפר מאוד את איסוף וזיהוי הנתונים.
חסרון: גודל מסך.

בקר מתוכנת

יתרון: קבלת נתונים בצורה אוטומטית מהציוד / מכונה. ניתן לקבל נתוני תפוקה, פרמטרי ייצור, נתונים סביבתיים בצורה אוטומטית, ללא צורך בדיווח ידני של אדם. ניתן לשלב נתונים המתקבלים מהבקר למערכת המידע הניהולי, בו מנוהלים נתוני פקודת עבודה, התהליך והאיכות.
חסרון: הבקר מתאים פחות להזנת נתונים ידניים.


לפרטים נוספים בנושא: צור קשר